Majster - poradnik majsterkowania
Majster - poradnik majsterkowania
URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

Plac zabaw w pokoju dziecięcym

Narożny podest z ruchomym stolikiem urozmaici zabawę i pobudzi dziecięcą wyobraźnię. Jest w nim także sporo miejsca na zabawki i niezliczone drobiazgi.

Jak zrobić Plac zabaw w pokoju dziecięcym

Jak zrobić Plac zabaw w pokoju dziecięcym

Kasia, która lubi bawić się w dom, spodziewa się dziś gości. Na przyjemną pogawędkę przy kawie przyjdą ze swoimi “pociechami” dwie koleżanki. W tym celu dwuczęściowy podest zostanie rozło- żony, tak by powstały stolik do kawy i ławeczka do siedzenia. W deszczowe dni Kasia, prawdziwy mól książkowy, z przyjemnością układa się na podeście z pasjonującą lekturą.

Wystarczy przecież wymościć sobie miejsce miękkimi poduszkami, by w przytulnym kąciku zapomnieć o bożym świecie. Na ruchomej części narożnika można też z powodzeniem grać w chińczyka i w karty albo wypłynąć niczym stateczkiem na szerokie wody dziecięcego pokoju. Możliwości wykorzystania narożnego mebla w zabawach dziecięcych są nieograniczone.

Podest to niezastąpiony rekwizyt w zabawach i praktyczny schowek. Ponieważ jego wnętrze kryje sporo miejsca na wysuwane pojemniki, posprzątanie zabawek to żaden wysiłek, nawet dla małych leniuchów.

Może cię zainteresować także:  Za szklaną taflą

Stylowa altana o konstrukcji szkieletowej

Poprzedni wpis

Budownictwo ekologiczne.Ciekawa przyszłość.

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *