Dieta na potencje

()

Obok diet odchudzających i polecanych w żywieniu osób chorych są także sposoby odżywiania się, które wpływają na inne sfery życia. Przykładem może być dieta, która wpływa na życie seksualne człowieka. Nie od dziś wiadomo, że pełny brzuch, a co za tym idzie poczucie ciężkości i senności odbiera ochotę na sex. Dotyczy to zarówno pań jak i panów. Co jeść by poczuć się lekko i mieć zawsze ochotę na miłosne igraszki i wiele innych czynności, które z pełnym żołądkiem wykonujemy bardzo opornie? Wszystkich, którzy chcą osiągać sukcesy w sferze łóżkowej polecamy kuchnię azjatycką, grecką, hiszpańską, może być też włoska i francuska.

Rozsmakuj się w lekkich potrawach i odrzuć stare nawyki. Jadanie potraw typu sushi, oraz dania z soi skutecznie napełnią żołądek, dzięki temu zapomnisz o napadach wilczego głodu i odejdzie ci ochota na tłuste, smażone dania. Niestety kuchnia polaków kipi tłuszczem, a wysoko tłuszczowe i wysoko węglowodanowe posiłki i pociąga za sobą spiralę głodu.. Dlatego apelujemy: tłuszcz zmniejsza libido! Jedz lekkie potrawy, poznaj tradycyjne dania zagranicznych kolegów.

Że przez żołądek łatwo trafić do serca, chyba każdy wie, Przygotowując kolację dla ukochanej pamiętaj, że wszystko co zawiera tak zwane złe węglowodany, czyli węglowodanów prostych z dodatkiem tłuszczów nienasyconych. Potrawy typu frytki, hamburgery, pizza, kebaby mogą zabić libido. Po takiej diecie przede wszystkim będziesz miał ochotę położyć się do łóżka, ale niestety tylko spać.

Co jeszcze pobudza nasze ciało do miłosnych uniesień? Przyprawy – doskonale znane Ci: imbir, cynamon i goździki. Imbir oprócz charakterystycznego ostro-słodkiego smaku działa rozgrzewająco, pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie rozbudza całe ciało. Goździki i cynamon wspaniale wpływają na nasz nastrój, również rozgrzewają i ożywiają ciało.

W tym momencie rozważań nie można pominąć alkoholu, który uważany jest na całym świecie za afrodyzjak. Słodki grzaniec piwny z dodatkiem imbiru, cynamonu , goździków i soku malinowego wydaje się być więc strzałem w dziesiątkę i gwarantem wspaniałego seksu. Jedzenie wyzwalające w nas chęć na sex powinno być urozmaicone podobnie jak w przypadku każdej innej diety.

Jak oceniasz ten materiał?

Kliknij na gwiazdkę, aby zostawić swoją ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Dieta w chorobie wrzodowej

Poprzedni wpis

Dieta Kwaśniewskiego

Następny wpis
Wiedzo Znawca
Redaktor z rzemiosłem w ręku na co dzień szef kontroli jakości w brytyjskim oddziale Amazona. W niedalekiej przyszłości planuje zrealizować młodzieńcze marzenia i napisać książkę.

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.