Dieta kopenhaska

()

Wśród najskuteczniejszych i najpopularniejszych diet odchudzających znalazły się diety Kwaśniewskiego i kopenhaska. znalazły Spore zamieszanie w ostatnich latach wywołała sławna dieta kopenhaska. Z czym są związane wszelkie kontrowersje, które krążą wokół tematów związanych z ta dietą? Kopenhaska dieta jest bowiem dietą ekstremalną. Trwa 13 dni i nie wolno jej stosować ani jednego dnia dłużej. Ponad dwutygodniowa kurację można stosować raz na dwa lata. Jeśli złamiesz te zasady może grozić Ci uszczerbek na zdrowiu. Brzmi poważnie.

Nadrzędną zasadą jest ścisłe stosowanie się do jadłospisu. Nie może być żadnych odstępstw od ustalonej reguły, bo cały wysiłek pójdzie na marne. Przyjmuje się, że przy ścisłym zastosowaniu się do instrukcji diety kopenhaskiej zrzuci się na sto procent 4-8 kilogramów w dwa tygodnie. To sporo w tak krótkim czasie. Nie ma się więc co dziwić, że dieta wywołała tyle zamieszania.

Dietę kopenhaską przeznaczona jest dla osób o znacznej nadwadze. Ponieważ dieta należy do tych bardzo rygorystycznych przeznaczona jest dla ludzi o bardzo silnej woli. Minusem jest także fakt przymusu picia kawy na czczo. Nie da się ukryć, że należy ona do jednych z trudniejszych diet.

Dieta kopenhaska jest niewątpliwie dobrym wstępem do późniejszego stosowanie innych diet. Zastosowanie jej zmienia nawyki żywieniowe, upodobania smakowe i przemianę materii. Drugą zaletą jest zasada picia dużej ilości wody podczas tej diety. Niegazowana woda świetnie oczyszcza organizm wypłukując toksyny, a ta z dużą zawartością związków mineralnych jest zbawienna dla ciała, a zwłaszcza dla cery.

Czy warto stosować dietę kopenhaską? Sprawdźcie sami.

Jak oceniasz ten materiał?

Kliknij na gwiazdkę, aby zostawić swoją ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Dieta Kwaśniewskiego

Poprzedni wpis

Dieta dla kobiet w ciąży

Następny wpis
Wiedzo Znawca
Redaktor z rzemiosłem w ręku na co dzień szef kontroli jakości w brytyjskim oddziale Amazona. W niedalekiej przyszłości planuje zrealizować młodzieńcze marzenia i napisać książkę.

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.