Majster - poradnik majsterkowania
Majster - poradnik majsterkowania
URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

W formacie XXL

W formacie XXL 1 - Twój Głos 📢 e-TG.pl

URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

Autor: Ingrid Hinze | dodano: 2013-06-18
W formacie XXL

W formacie XXL 2 - Twój Głos 📢 e-TG.pl

Fototapety z efektownymi, niepowtarzalnymi motywami stają się coraz bardziej popularne. W sklepach internetowych łatwo znaleźć coś dla siebie. Możemy także zlecić wykonanie fototapet z własnych zdjęć i uwiecznić na ścianie wakacyjne krajobrazy.

Zdjęcia z urlopu, które pozwalają dłużej zachować w pamięci wakacyjne chwile, zabawne scenki z ostatniego balu urodzinowego naszego dziecka lub fotki z radosnych spotkań z przyjaciółmi – wszystkie te cenne obrazy można wyeksponować na ścianach mieszkania. Przekształcenie ich w wielkoformatowe obrazy umożliwia technologia cyfrowa.

By ozdobienie pomieszczeń fotografiami w rozmiarze XXL było jeszcze łatwiejsze, firma Erfurt wprowadziła usługę On wall. W tym przypadku cyfrowe zdjęcia nie są drukowane na papierze, ale na tapecie flizelinowej, która jest oferowana w 4 różnych rodzajach struktury. Zaletą tego rozwiązania jest to, że również pozostałe powierzchnie ścian pomieszczenia pod względem struktury i koloru mogą być dopasowane do fototapety (patrz następna strona). Jeśli nie chcemy ozdabiać ściany motywem z własnego archiwum ulubionych zdjęć, możemy wyszukać sobie inny z katalogu, który można obejrzeć bezpośrednio u sprzedawcy lub w postaci cyfrowej w sieci. Drukowany katalog obejmuje 80 motywów w 4 standardowych rozmiarach (od 150 x 225 cm do 300 x 450 cm po ok. 200 zł/m²), a w Internecie można znaleźć nawet 250 przykładów z 6 grup stylistycznych. Oczywiście każdy obraz można zamówić w dowolnych rozmiarach, przycięty z milimetrową dokładnością do odpowiednich wymiarów. Aby zyskać wyobrażenie, jak obraz zaprezentuje się na dużej powierzchni, można go przenieść do odpowiednio zaprojektowanego showroomu

Więcej w miesięczniku „Majster” nr 01/2013 »
Drukuj »

Szlachetny blask, dekoracyjne szpachlowanie ścian

Poprzedni wpis

Marzenie każdego dziecka, domki na drzewie cz. 1

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *