Majster - poradnik majsterkowania
Majster - poradnik majsterkowania
URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

Parawanem przedzieleni

Parawanem przedzieleni 1 - Twój Głos 📢 e-TG.pl

URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

dodano: 2013-07-05
Parawanem przedzieleni

Parawanem przedzieleni 2 - Twój Głos 📢 e-TG.pl

Aby wewnątrz pomieszczenia stworzyć odrębne przestrzenie, nie trzeba od razu stawiać ścianki działowej. Mniej skomplikowane jest ustawienie parawanu. Ten według naszego projektu jest łatwy do wykonania i bardzo efektowny.

Łatwy do przenoszenia, składany parawan ochroni nas przed spojrzeniami ciekawskich. Ustawiony bezpośrednio przed oknem, doskonale osłania przed nadmiarem światła i promieni słonecznych. Można nim błyskawicznie przedzielić pomieszczenie na dwie strefy, by na przykład móc pracować przy komputerze i nie przeszkadzać innym w odpoczynku.

W stylu rustykalnym

Jeśli nie chcemy dekorować parawanu wielkoformatowymi zdjęciami lub tapetą, możemy zdecydować się na ozdobienie go mniejszymi reprodukcjami. Wykonany przez nas trójskrzydłowy model pasuje do wnętrza w wiejskim stylu. Sprawia wrażenie trochę lżejszego, ponieważ między jego nogami znajdują się wycięcia, a skrzydła są udekorowane kasetonami różnej wielkości. Zależnie od przeznaczenia pomieszczenia, w którym ustawimy parawan, ramy możemy wypełnić odpowiednio dobranymi obrazami. Ponieważ nasz parawan służy do oddzielenia jadalni od kuchni, wykorzystaliśmy motywy kulinarne. Dobrym źródłem pomysłów i wzorów są stare książki kucharskie, papier do pakowania oraz plakaty. Wzory można powiększyć lub pomniejszyć na kopiarce. W lustrach umieszczonych w górnych kasetonach powstają na bieżąco nowe obrazy.

Więcej w miesięczniku „Majster” nr 08/2010 »
Drukuj »

Jak oceniasz ten materiał?

Kliknij na gwiazdkę, aby zostawić swoją ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Może cię zainteresować także:  Łoże z łóżka, efektowne wezgłowie

Szafa-biuro

Poprzedni wpis

Strojna wstęga, efektowne bordiury

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *