Majster - poradnik majsterkowania
Majster - poradnik majsterkowania
URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

Efektowna kuchnia za niską cenę

Efektowna kuchnia za niską cenę 1 - Twój Głos 📢 e-TG.pl

REMONT I MODERNIZACJA

dodano: 2013-07-30
Efektowna kuchnia za niską cenę

Efektowna kuchnia za niską cenę 2 - Twój Głos 📢 e-TG.pl

Eleganckie i nowoczesne kuchnie do zabudowy nie muszą pochodzić z drogiego salonu meblowego. Podpowiadamy, jak dzięki kilku sprytnym pomysłom ze standardowych mebli uzyskać oryginalną kuchnię naszych marzeń. 

Kuchnia zazwyczaj jest centralnym punktem i miejscem spotkań mieszkańców domu albo mieszkania. Dlatego nie tylko musi perfekcyjnie spełniać wszystkie wymogi gwarantujące dobre warunki pracy, lecz także emanować przytulną, zaciszną atmosferą domową.

Przynajmniej w kwestii funkcjonalności w trakcie projektowania naszych kuchni możemy uzyskać znaczące wsparcie ze strony producentów. Większość systemów zabudowy kuchni dopracowano na tyle, że samodzielne budowanie mebli kuchennych nie ma sensu. Majsterkowiczom może się opłacać jedynie samodzielny montaż i ustawianie elementów, co znacznie obniży koszty wymarzonej kuchni. Narzędzia, które są do tego potrzebne, znajdują się w każdym przeciętnie wyposażonym warsztacie majsterkowicza.

Dobry projekt to połowa sukcesu

Dobry projekt kuchni nie może skupiać się tylko na układzie urządzeń AGD. Cała sztuka polega na możliwie najbardziej wygodnym i efektywnym zaplanowaniu wszystkich czynności związanych z przygotowaniem posiłków. Zakup nowej kuchni może stać się zatem okazją do ostatecznego rozstania z wieloma niepotrzebnymi urządzeniami i drobiazgami.

Jedna z ważniejszych czynności przygotowawczych polega na przeróbce przyłączy prądu oraz wodno-kanalizacyjnych. Gdzie będzie potrzebne gniazdko, skąd najlepiej włączać światło – oto ważne pytania, z którymi trzeba się zmierzyć. Należy pamiętać o tym, że gdy stara kuchnia zniknie, instalacja nowych przyłączy będzie dla profesjonalisty bardzo prostym zadaniem.

Więcej w miesięczniku „Majster” nr 04/2008 »
Drukuj »

Odmieniony regał

Poprzedni wpis

Miękka obróbka komina

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *