Majster - poradnik majsterkowania
Majster - poradnik majsterkowania
URZĄDZANIE I DEKOROWANIE 📕

Do wygrania darmowy remont łazienki!

Uważasz, że łazienka Twoja lub Twojego bliskiego nie spełnia oczekiwań i nie wygląda najlepiej…? Chcesz to zmienić? Jeśli tak, zgłoś ją do konkursu na „Najbrzydszą łazienkę w Polsce”! Do wygrania jest m.in. remont łazienki o wartości 15 000 zł. Organizatorem zabawy, która potrwa do 22 sierpnia b.r. jest Grupa Paradyż. 

Jak wygrać metamorfozę łazienki?

Wystarczy sfotografować łazienkę, której wygląd i funkcjonalność można poprawić. Niekoniecznie musi ona należeć do uczestnika, ponieważ do konkursu można również zgłosić pomieszczenie znajomego lub członka rodziny. Należy przy tym pamiętać, że musi on wyrazić zgodę na udział w tym projekcie. Zdjęcie trzeba przesłać przy pomocy specjalnej aplikacji – Wygraj remont! – która znajduje się na profilu Ceramiki Paradyż w serwisie Facebook. Na koniec wystarczy już tylko w krótki, oryginalny i przekonywujący sposób napisać, dlaczego to właśnie ta łazienka zasługuje na zmianę.

Szanse na wygranie remontu można oczywiście zwiększyć, zgłaszając w konkursie więcej niż jedną łazienkę. Każda z nich zostanie oceniona przez Jury, które wyłoni laureata nagrody głównej.

Nagrody dodatkowe

Wszystkie nadesłane fotografie wezmą ponadto udział w głosowaniu internautów. Autorzy pięciu zdjęć o największej liczbie głosów, otrzymają zestawy ręczników kąpielowych. Kolejne trzydzieści osób zostanie wyróżnionych nagrodami pocieszenia.

Finał zabawy odbędzie się między 22 sierpnia a 6 września 2013 r. Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć w aplikacji konkursowej – Wygraj remont! – dostępnej na profilu Ceramiki Paradyż w portalu Facebook.

Zapraszamy także na www.paradyz.com oraz www.myway-paradyz.com.

Podpowiadamy jak zrobić remont mieszkania

Remont mieszkania kojarzy się zazwyczaj ze sporym wydatkiem, dlatego dziś prezentujemy kilka sposobów na przełamanie tego stereotypu.

  • Ekipę remontową wybierajmy z polecenia – nawet jeśli trochę droższa od przeciętnej, przynajmniej nie dołożymy po jej pracy do poprawek. Zanim natomiast to zrobimy, przeanalizujmy plan działań i zweryfikujmy, co zrobić potrafimy (czego nie potrafimy, sprawdźmy pierwej w Internecie, czy nie potrafimy tego na pewno:))
  • Nie kupujmy od ekipy materiałów budowlanych, ale sami je znajdujmy. Pomyślmy sobie – gdybyśmy byli ekipą remontową, czy dla kogoś kompletnie zielonego w temacie kupilibyśmy materiały droższe u kogoś, kto daje nam prowizję za każdy sprzedany komplet, czy może tańsze? A czy mając zniżkę na materiały w danym sklepie, o której klient nie wie, czy byśmy mu o tej zniżce powiedzieli? No właśnie i tak samo może zrobić ekipa remontowa względem nas.
  • Meble kupujemy zazwyczaj w zestawach, podczas gdy praktyka pokazuje, że często opłaca się nam kupować je osobno. Oto bowiem zestaw przyciąga najtańszym meblem – dajmy na to szafką – a wyższe ceny innych jego (zestawu) elementów są już droższe, w związku z czym czasem lepiej jest kupić te same meble osobno, np. od innego producenta, kierując się przy tym rzecz jasna konsekwencją estetyczną i materiałową.
  • Konieczne jest zaplanowanie budżetu. Mężczyźni w czasie remontu są jak kobiety na zakupach – ciągłe „przyda się” jako argument popierający inwestycje w materiały, z których po prostu nie skorzystamy. Gdy natomiast będzie wszystko napisane na kartce, a uprzednio oczywiście należycie wyliczone, nie będzie problemu z niepotrzebnymi wydatkami.
  • Jeden sprzedawca jest bardziej skory do dania nam zniżki, aniżeli kilku, u których kupujemy pojedyncze rzeczy, dlatego postarajmy się kupować materiały w jednym sklepie i tam negocjować lepsze warunki.
  • Zanim przystąpimy do kupna nowych mebli i dodatków, zastanówmy się, czy można jakoś je uatrakcyjnić? Czy można coś odmalować lub ozdobić? Tu znowu przychodzi nam z pomocą Internet, w którym pomysłów tego typu jest co nie miara.
Może cię zainteresować także:  Ściany w drewnie, efektowne dekoracje

Jak oceniasz ten materiał?

Kliknij na gwiazdkę, aby zostawić swoją ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Jak po stole, stacjonarne piły tarczowe

Poprzedni wpis

Przestrzeń dla kreatywnych, dekoracje ścienne

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *