Majster - poradnik majsterkowania
Majster - poradnik majsterkowania
URZĄDZANIE I DEKOROWANIE

Brama jak z obrazka

Skręcić kilka kantówek i listew pod kątem prostym to żadna sztuka. Nasza brama ogrodowa wymaga nieco więcej zachodu. Zamontowaliśmy w niej ażurowe wypełnienia, które wzbudzają podziw przechodniów i sąsiadów. Jeśli wzór nam się znudzi, wypełnienie łatwo wymienić. Szukanie dobrego pomysłu na bramę wjazdową na działkę przypomina problem kwadratury koła.

Chcemy zwykle, aby odróżniała się od typowych bram oferowanych przez markety budowlane. Jednocześnie wiemy, że nie jest dobrze, gdy prezentuje się zbyt pompatycznie. Ma sprawiać wrażenie masywnej, ale nie przytłaczać ciężarem. Powinna dobrze wyglądać i świadczyć o wyobraźni gospodarzy, ale nie aż tak, by szokowała przechodniów.

Redakcja “Majstra”, już po raz kolejny, postanowiła sprostać temu wyzwaniu. Powstał projekt niezwykłej bramy ogrodowej, której drewnianą ramę dekorują fantazyjne wypełnienia, wycięte z wodoodpornej sklejki. Prezentujemy dwa motywy, ale namawiamy do poszukiwania własnych pomysłów. Poświęcając trochę więcej niż jeden dzień roboczy, można własnymi siłami zbudować oryginalną i nadzwyczaj stabilną bramę.

Jak oceniasz ten materiał?

Kliknij na gwiazdkę, aby zostawić swoją ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Może cię zainteresować także:  Pomysł na błysk, złocenie i posrebrzanie

Jak po stole, stacjonarne piły tarczowe

Poprzedni wpis

Przestrzeń dla kreatywnych, dekoracje ścienne

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *