Majsterkowanie 🧰

3 groźne bronie z materiałów powszechnie dostępnych. UWAGA 18+

Poniższe treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich, bo są NAPRAWDĘ NIEBEZPIECZNE, więc nie próbuj ich wykonywać, a potraktuj jedynie jako ciekawostkę. Wierz mi, szybko pożałujesz, bo szybko stanie się nieszczęście.

W Polsce posiadanie broni ostrej jest zakazane, ale że czasy są jakie są i idą jakie idą, trzeba się nieco dozbroić. Aby to jednak zrobić, nie musimy się wcale ubiegać o pozwolenie na broń, a wręcz przeciwnie – pod ręką mamy cały szereg elementów, z których można wykonać wyposażenie obronne w sposób samodzielny.

Pierwszą i jedną z najsłynniejszych propozycji jest laser z latarki i diody z DVD. Jego wykonanie jest o tyle proste, że – ujmując rzecz możliwie najogólniej – wyjmujemy diodę z DVD i montujemy ją zamiast żarówki w latarce Maglite. Trochę kombinowania i oto jest – laser wypalający skórę.

Druga propozycja to prawdziwa bomba, wykonana z wybielacza połączonego z kwasem solnym. Po takim połączeniu wydziela się chlor w formie gazowej, który wyżera błony śluzowe ciała i poddaje je rozpuszczeniu, i to w tak szybkim tempie, że człowiek nawet nie zauważy, a już będzie nieżywy.

Po trzecie wreszcie – czas na napalam, który zrobimy po wymieszaniu polistyrenu w beczce z benzyną aż do uzyskania przypominającej błoto mazi. Potrzeba dużo benzyny i dużo polistyrenu. UWAGA: tego po podpaleniu nie można już ugasić, także jeśli chodzi o ugaszenie wodą, która jeszcze bardziej rzecz rozpali, dlatego naprawdę nie warto tego robić.

Bez względu jednak na to, czy chcesz mieć laser z żarówki czy co gorsza – bombę lub napalm – jeszcze raz apeluję: nie rób tego, jeśli nie wybuchnie wojna. Teraz wydaje Ci się, że to niewinna zabawa, myślisz, że nic Ci się nie stanie, a potem będziesz płakał, że komuś wypaliłeś oko lub sam nie straciłeś rękę. Nie rób tego, a powyższe informacje zostaw na czas wojny.

Może cię zainteresować także:  Tynk cementowo-wapienny zastosowanie i zaletya

Jak zrobić bombę dyniową

Bomba dymna to świetny gadżet w zabawach z dziećmi, na paintball, do ataku na teściową itd. Warto więc wiedzieć, jak ją wykonać, tym bardziej że nie jest to nic trudnego.

Do wykonania bomby dymnej potrzebujemy piłeczki pingpongowej, noża, długopisu, aluminiowej folii i zapałek lub zapalniczki. Nożykiem robimy w piłeczce małą dziurkę, do której wsadzamy długopis. Kładziemy piłeczkę na folię i owijamy ją wraz z jedną trzecią długopisu, co po jego wyciągnięciu stworzy tunel prowadzący do środka piłeczki.

Teraz wystarczy już tylko podgrzać piłkę zapałkami lub zapalniczką (lepiej zapalniczką) i… ZROBIĆ DYM!

 

Jak oceniasz ten materiał?

Kliknij na gwiazdkę, aby zostawić swoją ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Remont starego domu.Wyzwanie nie lada.

Poprzedni wpis

Jak zarobić na majsterkowaniu?

Następny wpis

Na pewno zainteresują Cię jeszcze:

Komentarze - masz coś do napisania? Zostaw proszę informacje.

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *